Dinamik Web Sitesi

Dinamik Web Sitesi

Dinamik Web Sayfası Nedir ?

Dinamik sayfalar içindeki bilgilerin yetkili kişilerce kolayca değiştirilebileceği, içeriği bir veritabanından alınan sayfalardır. Statik sayfaların aksine değişiklik yapan kişinin yeniden tasarım yapması veya HTML kodundan anlaması gerekmez. Veritabanındaki bilgilerin güncellenmesi ile sitenin içeriği değişir.

Dinamik web sayfasını nasıl güncelleyebilirim ?

Dinamik sayfalar site yönetim modülü aracılığı ile güncellenir. Bu modul aynen bir program gibi, sizi yönlendirir ve hata yapmanızı engeller. Sizden gerekli değişiklik için yeterli derecede bilgi aldıktan sonra siteniz yeni haliyle kullanıcıların karşısına çıkar.

Dinamik web sayfaları ile ne yapabilirim ?

Dinamik ürün listesi veya katalog yayınlayabilirsiniz. – İstediğiniz zaman ürünlerinizin fiyatlarını değiştirebilirisiniz. – Dinamik referans listesi oluşturup, sürekli güncelleyebilirsiniz. – Müşterilerinize kampanyalarınızı anında duyurursunuz. – Ürünleriniz üzerinde arama motoru çalıştırıp, ziyaretcilerinizin anahtar kelimelerle istediği özellikteki ürüne ulaşmasını sağlayabilirsiniz. – Anketler oluşturup, ziyaretçilerin görüşlerini alabilirsiniz. – Kontrolün sizde olması ile firmaya/kişiye bağımlılığınızın olmaması.

Neden dinamik sayfalar ?

Dinamik web sayfaları sayesinde siteniz hiçbir zaman eskimez. Şu anda Internetteki sitelerin büyük çoğunluğu aylar, hatta yıllar önce girirlmiş bilgiler içermektedir. Firma sayfaları 3 sezon önceki katalogları ile çalışmaya devam etmektedir. Dinamik sayfalar sayesinde, yeni ürünlerinizi sadece bir kaç tuşa basarak yayınlayabilirsiniz. İsterseniz yeni ürünlerinizin imagesini bile sadece bir tuşa basarak Internette son derece şık bir tasarımın içinde yayınlayabilirsiniz.

Bu Websayfasi CemreNet Internet Hizmetleri Tarafindan Yapilmistir.
pagerank sorgula