Web Tasarım Nereye Gidiyor?
Web Tasarım Nereye Gidiyor?

Web tasarım ve yazılım dünyası her geçen gün kendini ileri taşımaya ve yeni özellikler fonksiyonlar sunmaya devam ediyor. Önceleri tek varsayım kodla yayınla mantığıyla süregelen web tasarımcılık şimdi farklı departmanlar oluşturma ihtiyacı duymaktadır. Grafik dizayn, Kurumsal kimlik, Akıllı altyapı, online mağaza, akıllı sistemler bir hayli depa devami..

 

Baktiginiz Konu 857 Ziyaretci Tarafindan Okundu.

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum?
Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum?

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum? Sorusuyla Karşı Karşıya İseniz Doğru Adrestesiniz Demektir. Web Sitesi Günümüz Teknolojisinde Bir Eksiklik Sayılmakta. Websitesi vasıtasıyla binlerce kullanıcıya erişebilirsiniz ve ürünlerinizi, düşüncelerinizi,firmanızı ziyaretçilere elektronik şekilde ayrıntılı biçimde tanıtma imkanı bulursunuz. Bir web sitesi s devami..

 

Baktiginiz Konu 950 Ziyaretci Tarafindan Okundu.

Gaziantep Logo Tasarım Hizmetleri
Gaziantep Logo Tasarım Hizmetleri

 Gaziantep Logo Tasarımı – Logo Hizmetleri Logolar Firmaları Temsil Eden Kurumsal Simgelerdir. Logo İşi Ne Kadar İyi ve Doğru Anlatırsa Bir Logo Bile Tanıtımınızda Yeterli Olur. Logo Seçerken veya Tasarlarken Dikkat Edilecek Husular Belli Başlı Hususlardır. Misyon , Vizyon Firma Sektörü ve Firma Sektörünü Temsil Eden Çizitler Gibi Firmayla Alakalı devami..

 

Baktiginiz Konu 1.086 Ziyaretci Tarafindan Okundu.

Gaziantep Web Sitesi Kampanyaları Cemre Media
Gaziantep Web Sitesi Kampanyaları Cemre Media

  GAZİANTEP WEB SİTESİ KAMPANYALARIYLA YANINIZDAYIZ! Gelişen Web Teknolojilerinde , Website Artık Lüks Değil Bir İhtiyaca Dönüştü. Firmalar İçin Şart Koşulan WebSite Yaptırma Zorunlulukları Öyle Görünüyor ki Tüm Herkes İçin Zorunlu Hale Getirilecek. Bizler Web ve Grafik Yazılım Uzmanları Olarak Cemre Media Firmasıyla Daima Sizlere kolay çözümler devami..

 

Baktiginiz Konu 867 Ziyaretci Tarafindan Okundu.

Yeni Türk Ticaret Kanunu Yasası Gereği Web Sayfası Zorunluluğu Getirildi!
Yeni Türk Ticaret Kanunu Yasası Gereği Web Sayfası Zorunluluğu Getirildi!

İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANMASI ZORUNLU OLAN BİLGİLER Her sermaye şirketi, bir internet sitesi açmak, şirketin internet sitesi zaten mevcutsa bu sitenin belli bir bölümünü aşağıdaki hususların yayımlanmasına özgülemek zorundadır. Yayımlanacak içeriklerin başlıcaları şunlardır: Şirketçe kanunen yapılması gereken ilanlar. Pay sahipleri ile ortakla devami..

 

Baktiginiz Konu 5.117 Ziyaretci Tarafindan Okundu.

pagerank sorgula