Web Tasarım Nereye Gidiyor?
Web Tasarım Nereye Gidiyor?

Web tasarım ve yazılım dünyası her geçen gün kendini ileri taşımaya ve yeni özellikler fonksiyonlar sunmaya devam ediyor. Önceleri tek varsayım kodla yayınla mantığıyla süregelen web tasarımcılık şimdi farklı departmanlar oluşturma ihtiyacı duymaktadır. Grafik dizayn, Kurumsal kimlik, Akıllı altyapı, online mağaza, akıllı sistemler bir hayli depa devami..

 

Baktiginiz Konu 787 Ziyaretci Tarafindan Okundu.

Micron En Büyük Rakibi Japon Elpidayı Satın Alma Kararı Aldı
Micron En Büyük Rakibi Japon Elpidayı Satın Alma Kararı Aldı

Micron Technology, zor durumda olan Japon çip firması Elpida’yı 200 milyar Yen’e satın almayı kabul etti. Anlaşmanın bitiminde Micron dünyanın ikinci en büyük dinamik rastgele erişim hafızası (DRAM) çip üreticisi olacak. Çipler, kişisel bilgisayarların önemli bir parçası. Elpida, 448 milyar Yen değerinde borcu ödeyemediği için Şubat devami..

 

Baktiginiz Konu 873 Ziyaretci Tarafindan Okundu.

,

web tasarım < .

Mini iPAD’ler Ekimde Satışta!
Mini iPAD’ler Ekimde Satışta!

iPad’in ekonomik modeli ‘Mini’nin Ekim ayında satışa sunulması bekleniyor. Ancak yeni iPad’in belirtilen satış fiyatı daha önce yapılan tahminlerin üzerinde. Kindle Fire ile başlayan sonrasında Blackberry ve Google’ın da girdiği ucuz tablet piyasası Apple’a da cazip gelmiş olmalı ki, Ekim ayında iPad Mini’yi kullanıc devami..

 

Baktiginiz Konu 889 Ziyaretci Tarafindan Okundu.

Gaziantep Logo Tasarım Hizmetleri
Gaziantep Logo Tasarım Hizmetleri

 Gaziantep Logo Tasarımı – Logo Hizmetleri Logolar Firmaları Temsil Eden Kurumsal Simgelerdir. Logo İşi Ne Kadar İyi ve Doğru Anlatırsa Bir Logo Bile Tanıtımınızda Yeterli Olur. Logo Seçerken veya Tasarlarken Dikkat Edilecek Husular Belli Başlı Hususlardır. Misyon , Vizyon Firma Sektörü ve Firma Sektörünü Temsil Eden Çizitler Gibi Firmayla Alakalı devami..

 

Baktiginiz Konu 1.023 Ziyaretci Tarafindan Okundu.

Gaziantep Web Sitesi Kampanyaları Cemre Media
Gaziantep Web Sitesi Kampanyaları Cemre Media

  GAZİANTEP WEB SİTESİ KAMPANYALARIYLA YANINIZDAYIZ! Gelişen Web Teknolojilerinde , Website Artık Lüks Değil Bir İhtiyaca Dönüştü. Firmalar İçin Şart Koşulan WebSite Yaptırma Zorunlulukları Öyle Görünüyor ki Tüm Herkes İçin Zorunlu Hale Getirilecek. Bizler Web ve Grafik Yazılım Uzmanları Olarak Cemre Media Firmasıyla Daima Sizlere kolay çözümler devami..

 

Baktiginiz Konu 814 Ziyaretci Tarafindan Okundu.

pagerank sorgula