Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı

CemreMedia Satış Ortaklığı Hizmeti Normal Satış Ortaklığı Mantığından Biraz Daha Geliştirilmiş Bir Hizmettir. Bizimle Beraber Satış Temsilcilerimizinde Kazanacağı Bir Hizmet Olan Satış Ortaklığımızda Temsilcilerimizin Sağladığı İşlerde Hiçbir Firmanın Vermediği Oranı Biz Vermekteyiz. Tam ( % 20 ) Kâr Oranıyla Satış Temsilcilerimizede Kazandırmaktayız.Birçok Satış Temsilcisiyle Çalışmamızın Sağladığı İyi Reklamımız Sayesinde Yıllardır Sektörde Kaliteli Hizmetler Sağlamaktayız. CemreMedia Satış Ortaklığı Hizmetinden Herkes Faydalanabilir.

SATIŞ ORTAKLIĞI NASIL ÇALIŞIR?
Satış Temsilcilerimiz veya temsilcimiz olmak isteyen kişiler web sitemizde bulunan ” Satış Ortaklığı Temsilci Başvurusu ” Formunu Doldurarak Bize Gönderirler , Başvurusu Kabul Edilen Temsilcilerimize Sistemimiz Tarafından Bir Sicil Kodu Tanımlanarak Altyapıya işlenir. Satış temsilcimizin getirdiği işlerde iş yapıldıktan hemen sonra peşin veya banka hesabına otomatik %20 kâr’i hesaplanarak anında yatırılır.

KİMLER SATIŞ TEMSİLCİMİZ OLABİLİR?
16 Yaşından büyük olan herkes bu çalışma ortaklığından faydalanabilir.

HANGİ TEMSİLCİNİN HANGİ İŞİ GETİRDİĞİ NEREDEN BİLİNECEK?
Talep edilen işlerimizde satış temsilci kodlarınıda istemekte ve her temsilciye ait bir bilgi sayfası oluşturmaktayız. Telefon veya Eposta ile direkt ulaşan müşterilerimize ” Satış temsilcisi aracılığıylamı ulaşıyorsunuz? ” Sorularak satış temsilcisinin kodu istenmektedir. Müşteri görüşmelerinde kod sorulduktan sonra satış temsilcisinin veritabanındaki iş dökümanına eklenir.İşin bitene kadar tüm etaplarında satış temsilcisiyle bağlantı sağlanır.

SATIŞ TEMSİLCİLERİ HEMEN ÖDEME ALACAKLARMI?
Satış temsilcilerimizin getirdikleri işlerde sözleşme imzaladıktan ve iş yapıldıktan hemen sonra satış temsilcilerimiz anında ödemelerini teslim alacaklar. Ödemelerinde herhangi bir kesinti veya masraf vs. düşülmeden net oranda alacaklardır. İmzalanan Sözleşme Kopyası Satış temsilcisine verilerek %20 kâr’i hesaplandıktan hemen sonra net bir şekilde ödemesini alacaktır.

Detaylı bilgi almak için ” Online Destek ” veya 0.342 232 00 57 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Hemen satış temsilcimiz olmak için ise “ Satış Temsilcisi Başvuru Formu ” nu doldurunuz.

Gaziantep web tasarım , web tasarım satış ortaklığı , satış temsilcisi başvurusu

Bu Websayfasi CemreNet Internet Hizmetleri Tarafindan Yapilmistir.
pagerank sorgula