Uygun Web Sitesi Araştırmak Ne Kadar Doğru?
Uygun Web Sitesi Araştırmak Ne Kadar Doğru?

Web sitesi ihtiyacı olanlar veya kurumsal bir firma olarak web sitesi ihtiyacı duyanların arayışa girdikleri ve bir hayli çokca tıklanan uygun fiyata web sitesi araması sonucunda ulaştığınız firmalar ne derece uygun olabilirki?

Websiteleri , sonuç itibariyle ihtiyaç haline geldiği günümüzde birçok firmanın birçok abuk subuk kampanyaları gözümüze çarpmaktadır. 50 TL ye web sitesi 100 TLye web sitesi gibi saçmalıktan ibaret olan kampanyalardan bahsediyoruz. Kullanıcıları aydınlatmak adına ele aldığımız bu konuda gerçekçi yaklaşmakta fayda vardır. Bir Websitesinin Firmaya Maliyeti 22 TL Alan Adı ve 100 TL Hosting ve Trafik Alanıyla Beraber En Alt Maliyeti 122 TL’dir. Bu Maliyetten düşük fiyata mal eden hiçbir firma bulunamaz web tasarım alanında…

Sektörde Birçok dolandırıcı ve aslı astarı olmayan firma boy gösterirken insanların güvenlerini suistimal ederek, kandırılan birçok firma ve kişi bulunmaktadır. Resmi Bir Firma olmayan ve sabit bir büro veya işyeri olmayan hiçbir web tasarım firmasına iş yaptırmayınız!

 

Baktiginiz Konu 1.077 Ziyaretci Tarafindan Okundu.
Bu Websayfasi CemreNet Internet Hizmetleri Tarafindan Yapilmistir.
pagerank sorgula